Witamy serdecznie na stronie „RoadStyler” w sklepie firmowym producenta chromowanych akcesoriów do wspaniałych klasycznych motocykli. Od 18 lat tworzymy akcesoria motocyklowe – elementy, które z roku na rok przyciągają coraz większą grupę motocyklistów.

Dzięki Wam możemy nieustannie wzbogacać ofertę o coraz to nowsze i bardziej „odjechane” gadżety. Starając się sprostać rosnącym wymaganiom klientów, codzienne doskonalimy swoje umiejętności, przekazując na Wasze ręce produkty powstające w pocie czoła całego zespołu. Każdy stalowy, starannie wypolerowany detal pokrywamy doskonałej jakości chromem na odpowiednio grubym podłożu miedzi. Korzystamy przy tym z usług specjalistycznych galwanizerni. 

Na tej stronie znajdą Państwo wszystkie obecnie wytwarzane przez nas akcesoria motocyklowe. W wolnych chwilach opracowujemy nowe interesujące dodatki, których nie znajdziecie u żadnego z producentów, dlatego zapraszamy do częstego odwiedzania strony w poszukiwaniu nowości.

Uwaga: każdy produkowany przez nas element możemy na życzenie pokryć farbą proszkową w kolorze czarnym (mat lub połysk). Cena detalu chromowanego czy malowanego jest identyczna.

Oprócz standardowej produkcji akcesoriów motocyklowych, zajmujemy się również wykonywaniem elementów na specjalne zamówienia. Kilka z naszych ostatnich projektów możecie zobaczyć w menu ‘Galeria’.

 

Produkujemy również aluminiowe i chromowane felgi do motocykli – nawet do rozmiaru 30 cali.

Więcej informacji szukaj >> tutaj <<.

  

RoadStyler to nie tylko elementy do motocykli, to również złożone konstrukcyjnie maszyny CNC. 

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy między innymi przecinarkę plazmową, tokarkę automatyczną, frezarkę CNC i urządzenie do polerowania wibracyjnego. Więcej informacji szukaj w menu “REALIZACJE”.

 

Znak handlowy “RoadStyler” należy do firmy SENTOCOM.

Zapraszamy również na nasz kanał YouTube, profil Facebook oraz Instagram.

 

Do góry